8 Aralık 2017 tarihinde ELİG Gürkaynak Avukatlık Bürosu tarafından düzenlenecek “Hukuk, İktisat ve Uluslararası İlişkiler Perspektifinden Türkiye'nin Bugünü ve Yarını” Konferansa Yönetici Ortağı ve Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Görevlisi Av. Gönenç Gürkaynak’ın yanısıra konferansın diğer seçkin konuşmacıları Sayın Dr. E. Murat Üçer (İktisatçı), ve Sayın Soli Özel (Uluslararası İlişkiler Uzmanı) olacaktır

8 Aralık 2017 tarihinde Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da “Hukuk, İktisat ve Uluslararası İlişkiler Perspektifinden Türkiye'nin Bugünü ve Yarını” konulu bir konferans düzenlenmektedir. Söz konusu konferansta Türkiye'nin bugünü ve yarını hukukçu, iktisatçı ve uluslararası ilişkiler uzmanı perspektifiyle değerlendirilecektir.

ELİG Gürkaynak Avukatlık Bürosu Yönetici Ortağı ve Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Görevlisi Av. Gönenç Gürkaynak’ın yanısıra konferansın diğer seçkin konuşmacıları (i) Dr. E. Murat Üçer (İktisatçı), (ii) Soli Özel (Uluslararası İlişkiler Uzmanı) olacaktır.

Konferans ücretsiz olacaktır. Kayıtlar öncelik esasına göre gerçekleştirilecektir. Katılım salon kapasitesi ile sınırlı olacağından kaydınızı LCV yaparak gerçekleştirmeniz önemlidir.

LCV: Aslı Yıldız

Tel: 0212 327 17 24

E-posta: asli.yildiz@elig.com

Practice Areas:
Related professionals:
Language:
Turkish